Бажання
Додайте товари до списку бажань
Експерт у світі розумних іграшок
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Механічні 3D пазли для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Механічні 3D пазли для дітей – цікаві дерев'яні конструктори, що складаються з десятків великих та дрібних елементів. 3Д моделі ідеально підходять для дорослих та дітей – вони допомагають дитині розвивати логіку та мислення, для дорослого стають захоплюючим хобі. Тривимірний пазл нового формату стає відмінним подарунком для дитячого свята або доповненням до домашніх розваг, ігрових занять.

Круті механічні 3D пазли для найцікавіших.

Відкривати для себе новий світ стає захоплюючим, якщо для отримання знань використовувати спеціальні набори. У їхньому складі кілька елементів, які необхідно з'єднати між собою. В результаті такої діяльності діти самостійно або разом з дорослими збирають тривимірну модель – нею може бути будь-який об'єкт.

Інженерна думка пішла далеко – створила дерев'яні механічні 3D-пазли, які:

  • здатні рухатися після збирання;
  • складаються з десятків елементів – забезпечено стовідсоткове захоплююче складання;
  • це прототипи всім відомих механізмів – літаків, мотоциклів, науково-дослідних суден, каруселі, старбайк, кабріолет та інших машин.

Фантазія виробників не знає меж. У магазині можна вибрати об'ємні рухомі пазли у формі скриньок, трансформерів, лабіринтів, динозаврів, гексапода та багато іншого. Щоб правильно виконати таке завдання, потрібно слідувати зрозумілій інструкції. З такою 3D моделлю можна провести час з великою користю та інтересом.

Вгору