Бажання
Додайте товари до списку бажань
Експерт у світі розумних іграшок
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Пазли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Пазли: інтелектуальна гра для дорослих та дітей.

Головоломку під назвою «пазл» вигадав англійський картограф Джон Спілсбері у 1760 році. Він розділив чорно-білу карту на дрібні частини, і її треба було зібрати наново.

Пройшло більше двох століть, а корисна та весела гра не втрачає своєї популярності. Навчальна та цікава гра вимагає чималого терпіння та акуратності.

Пазли діляться за категоріями складності, яка залежить від кількості дрібних деталей та абстрактності зображення. Дітям підходять прості пазли:

  • з 4-6 елементів – для дітей від 1 року;
  • з 20-60 деталей - для дітей віком від 5 років.

Дорослим для розвитку мислення та гарного проведення часу потрібні пазли з 150-500 і більше елементів.

Чим корисні класичні пазли.

І дорослі, і діти за допомогою настільних пазлів розвивають інтелект. Немає більш цікавого інструменту, щоб підвищувати концентрацію уваги та розвивати розумові здібності.

  1. Розвивається посидючість. Щоб зібрати всі фрагменти, доводиться концентруватися та бути уважним.
  2. Розвивається дрібна моторика рук. Дитина вчиться керувати рухом пальців. По суті, це своєрідна гімнастика, корисна та дорослим.
  3. Працює уява. Перед очима відсутня повна картинка, зібрана із пазлів. Щоб її зібрати, мозок домальовує відсутні елементи. Дитина спостерігає, починає розуміти відмінності та подібності між різними фрагментами пазла.
  4. Зміцнюється пам'ять. Якщо збирати пазл повторно, мозок підказує, яку деталь використовувати. Багаторазове повторення і дитина збирає пазл по пам'яті, не дивлячись на картинку.
  5. Знімається стрес. За цікавою грою дорослі забувають про проблеми повсякденного життя, знімають напругу. Але й дитині після дитячого садка чи активних ігор на майданчику треба заспокоїтися, зняти збудження та відпочити. Якщо пазли збирати з близькими людьми та дітьми, це зміцнює сім'ю.
  6. Розвивається логіка. Підбираючи деталі один до одного, дорослий або дитина враховує зображення, форму.

Кому підходить класичний пазл.

Пазл - підходяща гра для перфекціоністів. Ідеально збігаються фрагменти, які з'єднані в одне ціле - це дає відчуття досконалості та еталонно виконаної роботи.

Сюжети пазлів найрізноманітніші: для дітей — тварини, персонажі мультфільму, а для дорослих — пейзажі, натюрморти або незвичайні сюжети.

Вгору