EcoToys - експерт в світі розумних іграшок

Вручіть своїм близьким нове хобі! Вибирайте керамічні конструктори, механічні дерев'яні 3Д пазли або незвичайні головоломки.

Переваги магазину розумних іграшок EcoToys:

 • Вся продукція має сертифікати безпеки. Розумні іграшки виробляються з екологічно чистих натуральних матеріалів. При фарбуванні використовуються абсолютно нешкідливі фарби, що не містять фенол.
 • Ви можете бути впевнені в якості продукту - ми працюємо без посередників, а напряму з виробником.
 • Широкий асортимент - від простих моделей до найскладніших. Ви зможете знайти іграшку для людини будь-якого віку і статусу.
 • Висока якість обслуговування, доступні ціни та приємні сюрпризи. Швидке оформлення та відправка в день замовлення. Ваше замовлення буде спаковано в крафтовий папір з приємним побажанням від магазину.
 • Широкий асортимент. Близько 300 видів 3Д пазлів - ексклюзивні. Моделі, які є тільки у нас!
 • Безпечно для дітей. Ніякого пластику і їдких фарб. Тільки екологічно чисті матеріали.
 • Захоплюючі. Збірка пазла або конструктора затягує в свій світ деталей. Процес настільки затягує, що ви не помітите як пролетить вечір.
 • Доступно кожному. Головоломки будь-якої складності - від легких, до просунутих. А головне - завжди за доступною ціною.
 • Доставимо за добу. Робіть термінові замовлення! Ми відправимо товар хоч сьогодні.
 • Приємні сюрпризи. Ми любимо своїх клієнтів, а тому постійно проводимо акції і даруємо подарунки.

Який конструктор вибрати?

 1. Механічні дерев'яні 3D пазли - незвичайний світ шестерень. Зберіть моделі тварин, будинків, автомобілів - будь-який об'єкт, адже варіацій безліч! У кожній іграшці крутяться шестерні, поршні, двигуни. 3D пазли функціональні в залежності від моделі.
 2. Керамічні конструктори - улюблені іграшки майбутніх будівельників і архітекторів. Розгорніть вдома справжнє міні-будівництво! Коли будівля набридне - опустіть її в воду і почекайте, коли висохнуть цеглинки. Потім спроектуйте і побудуйте новий будинок.
 3. Роботи-конструктори - відмінне тренування кмітливості, адже за робототехнікою майбутнє! Вивчайте вдома основи фізики, механіки, електроніки. Створіть своїми руками і за допомогою інструкції справжнього і функціонуючого робота, який буде справлятися з невеликими завданнями.
 4. Головоломки - захоплюючі завдання для розвитку уяви, логіки, абстрактного мислення, кмітливості, креативності. Вибирайте головоломки будь-якого дизайну і рівня складності: мотузкові, металеві, міні-головоломки, об'ємні 3D-головоломки.

Еко-іграшки з магазину розумних іграшок Ecotoys стануть не тільки оригінальним подарунком і прикрасою вашого будинку - це нове спільне хобі і добрі враження на довгий час. Купуйте кращі ігри і головоломки в нашому інтернет- магазині.