Якщо Ви хочете купити конструктори оптом в Києві, Ви потрапили за адресою!

У нас широкий асортимент розвиваючих іграшок - конструктори, механічні дерев'яні 3Д пазли, керамічні конструктори та інші ігри з екологічно чистих матеріалів. Дерев'яні іграшки оптом в Києві можуть урізноманітнити асортимент Вашої торгової точки і підкреслити Вашу спрямованість на розвиток дітей, багатий асортимент продукції і клієнтоорієнтований сервіс.

Переваги роботи з нами:

  • ми є офіційним представником в Києві українських брендів
  • у нас адекватні оптові ціни та умови співпраці, а також гнучка система знижок при великих сумах замовлення
  • своєчасна доставка товару по Києву і Україні
  • мінімальна сума замовлення всього лише 3000 грн по опту і від 1 одиниці товару по Дропшиппінг
  • здійснюємо компетентні консультації про властивості будь-якого нашого товару і нюансах його продажу

Увага! На сайті вказані роздрібні ціни. Купити конструктори оптом можна виключно через спеціальну форму замовлення, отриману на е-mail!
Для отримання оптового прайсу звертайтеся за телефонами (098) 156-97-32 або пишіть запит на електронну пошту [email protected]
У листі-запиті обов'язково вкажіть свої ПІБ, телефон і характер торгової точки. Оптовий прайс надається тільки торговим організаціям (магазинах, мережах магазинів, точок і острівців в торгових центрах, інтернет-магазинам і т.д.), для одноразових закупівель (подарунки і т.д.) діють знижки від роздрібної ціни.Прі виготовленні продукції та / або упаковки за індивідуальним замовленням клієнта, ціна формується, відповідно, в індивідуальному порядку.

Купуючи конструктори оптом в Києві у нас, Ви економите гроші, час і нерви. Також Ви можете купити керамічні конструктори оптом і дерев'яні карти України, все це є в Києві на нашому складі і буде швидко доставлено Вам.

Сподіваємося на плідну співпрацю.
Успішних Вам продажів!